خريد بک لينک ارزان
سایت کوتاه کننده لینک
تور آنتالیا
ویزای تایوان
تور کانادا
خرید پیپ اصل
مزاياي ارتودنسي كودكان و والدين به صورت همزمان با هم دندانپزشكي
درباره من
موضوعات
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :رعنا
تاريخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۴۳:۴۰

آيا فرزند شما دندان هاي ناصاف و به هم ريخته اي دارد؟ آآيا تا اين لحظه براي درمان ارتودنسي كودكان يا كودك خود اقدام نكرده ايد؟ آيا خودتان هم در كنار فرزندتان با مشكل عدم تراز و ناصاف بودن دندان ها مواجه هستيد؟ و بلاخره آيا تا به حال شده به اين فكر كنيد كه خودتان و كودك دلبندتان با هم پيش يك متخصص ارتودنسي برويد و با هم تحت درمان قرار بگيرد؟ تا به حال به مزاياي درمان ارتودنسي كودكان و والدين همزمان با هم در يك كلينيك فوق تخصصي ددندانپزشكي فكر كرده‌ايد؟

مزاياي ارتودنسي كودكان و والدين همزمان با هم

1بچه ها از اينكه مي‌بينند با پدر يا مادرشان همزمان ارتودنسي مي شوند خوشحال ميشوند

اگر شما و فرزندتان با هم براي درمان ارتودنسي به يك كلينيك ارتودنسي مراجعه كنيد بيشتر با هم وقت مي‌گذرانيد. براي مثال، با هم به ديدن متخصص ارتودنسي مي رويد و تمام جلسات ويزيت‌تان با هم خواهيد بود (اين يعني صرفه جويي در وقت و زمان). وقتي براي اولين بار، با هم به مطب ارتودنسي مي رويد و با هم معاينه مي شويد، كودك ديگر احساس تنهايي نخواهد كرد. او مي‌بيند كه شما به عنوان مادر يا پدر در كنارش هستيد و دقيقا همان درماني كه قرار است براي خودش صورت بگيرد براي شما هم انجام مي شود. اين به كودك دلگرمي ميدهد.

2كارهاي يكسان، مديريت بهتر و خاطرات مشترك بيشمار

با انجام همزمان ارتودنسي دندان كودكان و ارتودنسي والدين قرار است كلي اتفاقات شيرين را با هم تجربه كنيد. علاوه بر اينكه كودك از اينكه با شما در يك گروه درماني است خوشحال است و به شما افتخار مي‌كند، اكنون شما هم بيشتر كودك خود را درك مي‌كنيد و تمام بهانه ها يا ناراحتي هاي او را طي درمان از اعماق وجود درك ميكنيد.

3شما از متخصص ارتودنسي ياد ميگيريد و به كودك خودتان هم ياد ميدهيد

تا زماني كه خودتان درمان ارتدودنسي را با تمام وجود تجربه نكنيد هر چقدر هم ما متخصصان به شما ياد بدهيم چگونه درمان فرزندتان را مديريت كنيد 100 درصد اينكار را درست انجام نخواهيد داد. ما پدران و مادراني داشتيم كه به اشتباه نحوه مسواك زدن يا تميز كردن بريس هاي دندان را به فرزند خود آموزش داده اند و كودك بيچاره طي درمان با پوسيدگي دندان  روبرو شده.

4از تخفيف گروهي و خانوادگي بهره‌مند خواهيد شد (بهترين مزيت)

يكي از بهترين و مهمترين مزاياي ارتودنسي كودكان و والدين با هم، بهره‌مندي از تخفيفات خانوادگي است. متخصصان ارتودنسي معمولا براي خانواده هايي كه علاوه بر ارتودنسي كودكان، سير اعضاي خانواده خود را تشويق به انجام درمان ميكنند تخفيف در نظر ميگيرند

 


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]